Индивидуални патувања - Pirin Park 5* - Сандански
Pirin Park 5* - Сандански
 

Х.ПИРИН*****-САНДАНСКИ

важи од:08-10.12.2023

 

 

Вид на сместување

( 2 ноќевања со појадок и вечера)

2 H.B(ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)

08-10.12.2023

1.

Легло во двокреветна  соба–лукс на база/НВ /

120€

2.

Еднокреветна соба - лукс  на база/ НВ /

164€

3. Легло во двокреветна соба супериор /НВ/ 130€
4. Еднокреветна соба супериор/НВ/ 174€

3.

Наем /апартман-Лукс/ на база HB                   /максимум 3 лица или 2+1 /

380€

ПОПУСТИ :

1.

Дете до 3,99 год.

Бесплатно сместување

2.

Дете од 4 до 11.99 год. на дополнително  легло во соба лукс

40€

3.

Дете од 4 до 11.99 год. на редовно легло во соба лукс

84€

4. Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло во соба супериор 46€
5. Дете од 4-11.99 год. на редовно легло во соба супериор 91€

6.

Возрасен на дополнително легло во соба лукс

60€

7. Возрасен на дополнително легло во соба супериор 65€

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Ноќевање,појадок , вечера

2.

Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по возен ред /до центар на град и обратно.

3.

Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.

4.

Парк-градина со голем минерален базен, детски базен и детско катче.

5.

Користење на сауна парк: /финска сауна, биосауна, парни бањи – калдариум и лакониум, ледена фонтана, и зона за релакс/ -