Nei Pori - Vila Guzelis
Vila Guzelis

 

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,...Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 - 60 м. од плажа има 5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi - Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси.

НЕИ ПОРИ

 

 

Апп – Дуплекси

ПЕРИОД

Ноќ

1/2+1/2

1/2+1/3

1/3+1/3

02.06-10.06

8

110

115

120

10.06-18.06

8

190

210

220

18.06-26.06

8

290

310

320

26.06-04.07

8

390

410

420

04.07-12.07

8

400

420

440

12.07-20.07

8

420

440

460

20.07-28.07

8

490

510

530

28.07-05.08

8

490

510

530

05.08-13.08

8

500

520

540

13.08-21.08

8

480

500

520

21.08-29.08

8

420

440

460

29.08-06.09

8

360

380

390

06.09-14.09

8

280

290

300

14.09-22.09

8

170

180

190

22.09-30.09

8

90

100

110

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори - Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза до 65 год. - 200 ден, од 65 - 70 год. - 400 ден. до 14 год.- 150 ден. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.