ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Leptokaria - Vila Janis
Vila Janis

ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење.

Секоја соба располага со кујна опремена со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и клима (со доплата од 6еур на лице место).

 

Адреса: Alexader papagou 20 Leptokaria

Гпс координати: 40.060262, 22.561240

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни смени

 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА ЈАНИС - ЛЕПТОКАРИЈА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќи

1/3 студио

1/4 студио

Промо цена

18.05-25.05.2024

7

59

89

Промо цена

25.05-01.06.2024

7

99

109

Промо цена

01.06-08.06.2024

7

129

169

Промо цена

08.06-15.06.2024

7

179

199

 

15.06-22.06.2024

7

209

239

 

22.06-29.06.2024

7

259

279

 

29.06-06.07.2024

7

299

319

 

06.07-13.07.2024

7

299

319

 

13.07-20.07.2024

7

309

339

 

20.07-27.07.2024

7

359

379

 

27.07-03.08.2024

7

359

379

 

03.08-10.08.2024

7

359

379

 

10.08-17.08.2024

7

339

359

 

17.08-24.08.2024

7

239

259

 

24.08-31.08.2024

7

209

239

 

31.08-07.09.2024

7

189

209

 

07.09-14.09.2024

7

159

179

Промо цена

14.09-21.09.2024

7

129

139

Промо цена

21.09-28.09.2024

7

99

109

Промо цена

 

Доплата за туристичка такса – 1,5еур (се плаќа во објектот)

 

Повратен превоз до Лептокарија чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
 • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€
 • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
  -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

 • - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур
 • - Деца до 1,99 години бесплатно

 

Организаторот  го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%